Mateřská škola Kytička, Za Stadionem Kyjov | Akce
Mateřská škola Za Stadionem, příspěvková organizace města Kyjova

Mateřská škola Kytička

Všechny akce jsou do konce školního roku ZRUŠENY!
22. květen 2020

Popis akce

Hurá KARNEVAL!
11. únor 2020

V úterý dopoledne budeme mít Karneval se spoustou her a dovádění! Maminky nezapomeňte nám vzít ráno kostýmy!

Odpoledne s rodiči
6. únor 2020

Ve středu odpoledne maminka ze Včeliček přijde dětem přiblížit svoji profesi - O zdravém těle

Kouzelník Waldiny
29. leden 2020

Ve středu dopoledne se moc těšíme na společné kouzlení s kouzelníkem Waldiny

Maňáskové divadlo Šikulka
9. leden 2020

ve čtvrtek 9. 1. 2020 přijede v 9 hodin do naší MŠ divadélko s novým pásmem pohádek

Vyšetření očí
16. prosinec 2019

Vyšetření očí proběhne od 8 hodin.

Vánoční výstava v ZŠ dr. Joklíka
12. prosinec 2019

Předškolní děti půjdou dopoledne na návštěvu ZŠ a prohlédnou si vánoční výstavu.

Vánoce, Vánoce přicházejí
10. prosinec 2019

V úterý od 15.30 proběhne ve všech třídách předvánoční setkání s rodiči a rodinnými příslušníky. Na besídce si společně zakoledujeme a vyrobíme vánoční ozdobu.

Zpívání u vánočního stromu
10. prosinec 2019

V úterý po besídkách ve třídách se již tradičně bude konat v 17 hodin před MŠ "Zpívání u vánočního stromu". Zveme nejen rodiče a rodinné příslušníky, ale i obyvatele Kyjova. Přijďte se vánočně naladit u skvělé muziky skupiny COUNTRIO a ochutnat náš punč.

Mikuláši přijď dnes k nám
5. prosinec 2019

Již tradičně navštíví dopoledne mateřskou školu Mikuláš s andělem a přinesou nám nadílku. Po nadílce se naši školáčci "čertíci" budou veselit a tančit na čertí diskotéce.

Předvánoční jarmark
2. prosinec 2019

V pondělí dopoledne vystoupení skupinky děti před radnicí na adventních trzích

Divadélko a seznámení s hudebními nástroji
13. listopad 2019

Ve středu v 9 hodin přijede za dětmi divadélko a představí dětem některé hudební nástroje.

Jak se starat o zoubky
25. říjen 2019

V pátek dopoledne přijde za dětmi medik stomatologie a seznámí děti s tím, jak se mají správně starat o své zoubky. Ať si děti přinesou svoje kartáčky.

Vánoční fotografování
16. říjen 2019

Ve středu dopoledne od 8 hodin bude probíhat fotografování s vánočním motivem. Možné fotografování i sourozenců společně.

Týden zdraví
14. říjen 2019

od 14. do 18. 10. již tradičně pořádáme v rámci Týdne zdraví projekt tentokráte nazvaný "Vajíčko jde světem, nese zdraví dětem." (vejce-důležitý zdroj esenciálních aminokyselin). V rámci tohoto týdne proběhne i výstava výrobků pro rodiče, nabídka receptů a osvětových materiálů i ochutnávka.

Hudební pohádka "O červené karkulce"
9. říjen 2019

ve středu v 9 hodin přijede do MŠ hudební divadélko s pohádkou.

Logopedická depistáž
8. říjen 2019

V úterý dopoledne proběhne v MŠ logopedická depistáž

"Raráškův bylinkový ráj"
1. říjen 2019

V úterý 1. 10. v 8 hodin pojedou starší děti na projektový den do Sonnentoru v Čejkovicích. V rámci tohoto vzdělávacího projektu se děti seznámí nejen s tím jak se pěstují bylinky v BIO kvalitě, ale i jak se zpracovávají a jaké další výrobky se z nich vyrábí.

"Máme rádi zvířata"
25. září 2019

Naše MŠ se zapojila do celostátního projektu Státní veterinární správy pro mateřské školy "Máme rádi zvířata." V rámci tohoto projektu se děti seznámí se správnými zásadami péče o domácí zvířata a zapojíme se i do výtvarné soutěže.

Dopravní výchova
20. září 2019

V pátek dopoledne půjdou předškolní děti na nové dopravní hřiště DDM u Sokolíčku

Dýňohraní
17. září 2019

Zveme všechny rodiče i rodinné příslušníky na podzimní slavnost s tvořením z dýní. V úterý 17. 9. od 14.30 hodin na školní zahradě. Přineste si nástroje na dlabání a kdo má možnost i dýni. Budete mít možnost opékání na ohníčku.

Zahajovací třídní schůzka
12. září 2019

Schůzka pro všechny rodiče se bude konat ve čtvrtek 12. 9. 2019 v 15 hodin ve třídě BERUŠEK. Prosíme rodiče o účast